LZS ZDZIARY - Wisan Skopanie 4:2

LZS Zdziary - Wisan Skopanie 4:2

Bramki: Paprocki 2, Urbanik K., Cichoń A.

Skład: Siembida - Węgliński, Startek, Pachla, Smutek, Cichoń, K.Urbanik, W.Urbanik, Gruszczyk(75'Pajor), Wojtas, Paprocki(90'Mika).

Bramki: 9’ Paprocki

22’ Cichoń

48’ gospodarze

49’ gospodarze

65’ Paprocki

72’ K.Urbanik

W meczu rozegranym w Skopaniu (jako „gospodarz Zdziary’’) drużyna z Zdziar odniosła zasłużone zwycięstwo po bardzo dobrym meczu. Od samego początku Zdziary narzuciły swój styl nie pozwalając na zbyt wiele Wisanowi , już na samym początku po podaniu z głębi pola Paprocki oddaje strzał z okolicy 16 metra i piłka po odbiciu od słupka wpadła do bramki. Za chwile Wisan miał sytuacje po nieudanej pułapce ofsajdowe ale znakomitą interwencją popisał się bramkarz i na tym sytuacje po stronie Wisanu w pierwszej połowie się skończyły. Druga bramka dla Zdziar padła po składnej akcji i dośrodkowaniu i strzale głową Cichonia.W następnych sytuacjach kapitalnie bronił bramkarz z Skopania. Druga połowa rozpoczęła się od dwóch bramek wyrównujących najpierw strzał z okolicy 20 metra i dobitce z około 3 metrów , druga bramka padła po stracie zaraz po rozpoczęciu i sytuacji sam nasam nie marnuje zawodnik Wisanu. To był szok dla Zdziar ale zawodnicy się nie załamali i odpowiedzieli dwoma trafieniami sytuacja sam na sam Paprockiego i nie porozumienie między bramkarzem a obrońcami wykorzystuje Urbanik. Po tych bramkach drużyna z Zdziar już kontrolowała spotkanie nie pozwalając Wisanowi na groźniejsze sytuacje.