LZS ZDZIARY - Rotunda Krzeszów 0:3

LZS ZDZIARY- Rotunda Krzeszów 0-3 (0-1)

Skład: Bieniek - Pajor (80'M.Węgliński), Startek, Pachla, Pająk (70'K.Węgliński) - A.Cichoń, R.Wojtas, Gruszczyk, Smutek (60'Pieróg), W.Urbanik (75' K.Urbanik)- Paprocki

Nasz zespół na inaugurację rundy wiosennej przegrał mecz z ostatnią drużyną w tabeli. Mecz nie układał się po naszej myśli od samego początku gdyż po rozpoczęciu spotkania na strzał z połowy boiska zdecydował się zawodnik drużyny gości i piłka odbiła się od poprzeczki a była dopiero 5 sekunda meczu. Nasi zawodnicy nie wzięli sobie tego ostrzeżenia na poważnie czego konsekwencją była stracona bramka po stałym fragmencie gry. Nasi zawodnicy nieco się pobudzili po straconej bramce ale dalej gra się nie układała naszego zespołu mimo dwóch doskonałych okazji na wyrównanie(sytuacja sam na sam z bramkarzem i strzał z głowy z około 7 metrów). Na drugą połowę nasi zawodnicy wyszli z myślą odrobienia strat ale skuteczna akcja zespołu gości i rzut karny przesądziło porażce naszego zespołu. Gospodarze w drugiej połowie praktycznie nie stworzyli zagrożenia pod bramką gości.

Porażkę trzeba przyjąć na pierś i wziąć się do pracy, do treningów i większego zaangażowania w grę a wyniki przyjdą same, zimny prysznic na początek rundy rewanżowej jest zły ale i może był taki potrzebny naszej drużynie na otrzęsiny i że nikt przed meczem nikomu nie przyzna 3 pkt bez gry, nie ma znaczenia czy się gra z ostatnią czy pierwszą drużyną.Trzeba się wziąć w garść i pokazać to na boisku.