Decyzje podokręgu Stalowa Wola - są walkowery .

Na stronie podokręgu Stalowa Wola ukazały się komunikaty dotyczące dwóch ostatnio rozegranych kolejek klasy okręgowej, w których znajdujemy decyzje o zweryfikowaniu dwóch spotkań jako walkower.

1. 21. kolejka Stal Stalowa Wola PSA - Transdzwig Stale (wynik na boisku 1:0) zweryfikowano v.o 3:0 dla Transdźwig Stale - nieuprawnieni zawodnicy nr.1 Tomala Kamil, nr. 8 Bednarczyk Arkadiusz, nr. 2 Gotner Patryk, nr. 18 Chmiel Krystian nie posiadali dokumentów tożsamości plus kara regulaminowa za udział nieuprawnionych zawodników Za naganne zachowanie trenera Stal Stalowa Wola PSA na powyższych zawodach Komisja Dyscypliny ukarała trenera upomnieniem.
  2. 22. kolejka
  • Laskowski Damian - San Wrzawy - kara 2 mecze
  • TS Stale - kara 50 zł za 5 żk w meczu
  • KP Zarzecze - kara 50 zł za 5 żk w meczu