9 kolejka: Pogoń Leżajsk - LZS Zdziary 1:1.

W meczu 9 kolejki zremisowaliśmy na wyjeździe w Przychojcu z drużyną Pogoni Leżajsk 1:1. Bramkę dla naszego zespołu w 81 minucie strzelił Kamil Kobylarz. Gdy wydawało się że do końca dowieziemy zwycięstwo gospodarze przeprowadzili akcję dającą bramkę na wagę remisu w 89 minucie i spotkanie zakończyło się remisem. Strzelcem gola Stanisław Kruk. Dla naszego zespołu był to pierwszy remis w obecnym sezonie.

Kolejny mecz już jutro tj. Sobota 8 Październik 2022r. przeciwnikiem Azalia Wola Zarczycka a mecz o godzinie 11:00 na stadionie w Zdziarach.

Pogoń Leżajsk - LZS Zdziary 1:1 (0:0)

Bramki:

0:1 81' Kamil Kobylarz

1:1 89' Stanisław Kruk

Żółta kartka: 62' Paweł Bartnik.
Skład Pogoń Leżajsk: Jakub Baj - Konrad Baj, Paweł Bartnik, Wojciech Bosak, Piotr Bubiłek, Arkadiusz Drożdżal, Rafał Drożdżal, Stanisław Kruk, Adam Masełek, Piotr Misiąg, Michał Świeżawski. Rezerwa: Bartłomiej Szostak, Radosław Chmura, Kacper Fusiarz, Adam Zacharyasz.
Skład LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń - Damian Sałek, Jerzy Gnidec, Patryk Machaj, Krzysztof Urbanik (60' Juliusz Cupak) - Adam Cichoń (65' Jan Madej), Kamil Kobylarz, Michał Madej, Przemek Siudak - Radosław Wojtas (75' Łukasz Startek), Wojciech Sobiło. Rezerwa: Konrad Kłodnicki, Kryspin Białas, Paweł Szafran, Piotr Wojtas.

Sędziował: Tomasz Chamera.
Asystenci: Łukasz Kijak, Wiktor Pioterczak.