6 Kolejka: LZS Zdziary - Transdźwig Stale 3:0.

W meczu 6 kolejki Stalowowolskiej Klasy Okręgowej nasza drużyna wygrała na własnym stadionie z Transdźwigiem Stale 3:0. Bramki strzelili w 23 minucie Juliusz Cupak oraz w 55 i 70 minucie Piotr Wojtas. Dopiero w 6 kolejce nasza drużyna wygrała na własnym stadionie w obecnym sezonie.

Kolejny mecz rozegramy w najbliższą sobotę 17 Września 2016r. na wyjeździe z LZS Jadachy o godzinie 17:00. Serdecznie zapraszamy już dzisiaj.

LZS Zdziary - Transdźwig Stale 3:0 (1:0)

1:0 23' Juliusz Cupak

2:0 55' Piotr Wojtas

3:0 70' Piotr Wojtas

Skład LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń - Łukasz Pachla, Mariusz Pchełka (75' Jakub Powęska), Krzysztof Węgliński, Juliusz Cupak - Radosław Wojtas (82' Paweł Szafran), Krzysztof Urbanik, Piotr Urbanik, Adam Cichoń - Marcin Paprocki, Krzysztof Spyrka (46' Piotr Wojtas). Rezerwa: Grzegorz Pytlak.

Skład Transdźwig Stale: Mateusz Kuszaj - Dawid Cichoń, Dariusz Gąsiorowski, Marcin Pietrucha (80' Daniel Janeczko), Jakub Rzepiela (46'  Tomasz Kopała), Artur Saja, Marcin Stępień, Sebastian Szlęk, Jakub Uznański, Marcin Wiącek (62' Dominik Polit), Mikołaj Ziemba (65' Łukasz Mróz). Rezerwa: Marcin Leptacz, Kamil Janeczko.

Sędziował: Tomasz Chamera.

Widzów: ok.200.

Sobota 10 Wrzesień 2016r.

• LZS Zdziary - Transdźwig Stale 3:0
  • Wisan Skopanie - LZS Jadachy 0:3