5 Kolejka: Pogoń Leżajsk - LZS Zdziary 3:0.

W meczu 5 kolejki Stalowowolskiej Klasy Okręgowej nasz zespół przegrał w Leżajsku z miejscową drużyną Pogoni Leżajsk 3:0. Niestety w 18 minucie odnowił się uraz naszemu zawodnikowi Marcinowi Węglińskiemu, któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Mecz bardzo słaby w wykonaniu naszej drużyny. Kolejne spotkanie rozegramy w najbliższą niedzielę 11 Września o godzinie 16:00 na własnym stadionie z Transdźwigiem Stale. Serdecznie już dziś zapraszamy !!

Pogoń Leżajsk - LZS Zdziary 3:0 (1:0)

1:0 26' Czarniecki Piotr

2:0 51' Drożdżal Arkadiusz

3:0 71' Kłak Grzegorz

Skład LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń - Łukasz Pachla, Mariusz Pchełka (42' Grzegorz Pytlak), Marcin Węgliński (18' Krzysztof Węgliński), Juliusz Cupak - Krzysztof Urbanik, Adam Cichoń, Piotr Urbanik, Paweł Szafran - Radosław Wojtas, Piotr Wojtas.

Skład Pogoń Leżajsk: Dominik Mazur (90' Adrian Cich) - Daniel Kusy (87' Wojciech Borek), Piotr Bubiłek, Arkadiusz Drożdżal, Konrad Bukowski - Piotr Czarniecki (74' Tomasz Maruszak), Robert Leja, Patryk Brudnik (80' Łukasz Bączek), Arkadiusz Dąbek, Dominik Drożdżal - Grzegorz Kłak.

Sędziował: Igor Samołyk.

Widzów: 100 osób.

5 Kolejka wyniki i strzelcy:

31.08.2016r. (Środa)

• Olimpia Solo Pysznica - Stal II Stalowa Wola 2:1 ( Patryk Tur 36', Sebastian Socha 50' - Michał Dobkowski 93')

3.09.2016r. (Sobota)

• OKS Mokrzyszów - Jeziorak Chwałowice 5:0 (Konrad Tokarski x2, Robert Rzepiela, Patryk Bałata, Tomasz Wolak)
  • Unia Nowa Sarzyna - Bukowa Jastkowice 3:0 (Mateusz Podpora, Patryk Kwaśniak, Krystian Błajda)

4.09.2016r. (Niedziela)

• LZS Jadachy - Górnovia Górno 1:2 (Marcin Wolan - Paweł Piersiak, Dawid Pieniek)
  • KP Zarzecze - Sokół Kamień 4:1 (Wojciech Tyczyński x2, Rafał Dudek, Jacek Szuba - Wojciech Piróg)
  • Strzelec Dąbrowica - Słowianin Grębów  2:1 (Paweł Czeremszyński, Tomasz Polek - Przemysław Stąporski )