3 Kolejka: LZS Zdziary - Bukowa Jastkowice 1:2.

Niestety w meczu 3 kolejki Stalowowolskiej Klasy Okręgowej nasza drużyna przegrała u siebie na boisku z spadkowiczem z IV Ligi Bukową Jastkowice. Wynik na 1:0 otworzył Radosław Wojtas w 42 minucie, jednak jeszcze przed przerwą zawodnicy Bukowej wyrównali za sprawą Patryka Kotwicy i wynik do przerwy był remisowy 1:1. Po przerwie Bukowa wykorzystała błąd naszego bramkarza strzelając bramkę na 1:2 w 50 minucie, a bramkę strzelił Jacek Partyka. Po bramce nasz zespół ruszył do ataku jednak brakowało skuteczności lub dobrze bronił Jakub Fabianowski. Zawodnicy z Jastkowic także mieli swoje sytuacje lecz na posterunku także był nasz bramkarz Krzysztof Płoskoń. Z przebiegu meczu sprawiedliwym wynikiem byłby remis jednak to Bukowa wywozi 3 punkty ze Zdziar. Kolejne spotkanie nasz zespół rozegra także u siebie na boisku, Przeciwnikiem będzie drużyna Unii Nowa Sarzyna w najbliższą niedziele 28 Sierpnia o godzinie 16:00. Serdecznie już dzisiaj zapraszamy !!

LZS Zdziary - Bukowa Jastkowice 1:2 (1:1)

Bramki:

1:0 42' Radosław Wojtas (asysta Marcin Paprocki)

1:1 45' Patryk Kotwica (asysta Dariusz Bartnik)

1:2 50' Jacek Partyka

Żółte karki: 44' Mariusz Pchełka - 77' Łukasz Brzeziński.

Skład LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń - Łukasz Pachla, Mariusz Pchełka, Łukasz Startek (75' Paweł Szafran) - Rafał Gruszczyk (60' Adrian Smutek), Krzysztof Urbanik, Radosław Wojtas, Adam Cichoń, Piotr Urbanik - Marcin Paprocki, Piotr Wojtas (65' Wojciech Tofil). Rezerwa: Krzysztof Bogusz, Grzegorz Pytlak.

Skład Bukowa Jastkowice: Jakub Fabiankowski - Dariusz Bartnik, Piotr Wołoszyn (37' Patryk Kotwica), Michał Partyka, Tomasz Bartnik - Jacek Partyka, Marcin Tokarczyk (78' Jarosław Szelest), Krystian Madej, Paweł Słomiany - Łukasz Brzeziński, Paweł Kaczmarczyk. Rezerwa: Paweł Bednarz, Kamil Warzocha.

Sędziował: Tomasz Chamera.

Widzów: ok.200.