29 Kolejka: OKS Mokrzyszów - LZS Zdziary 0:1.

W 29 kolejce podopieczni trenera Pawla Szafrana zmierzyli się w spotkaniu wyjazdowym z tamtejszym OKS Mokrzyszów. W pierwszej połowie zawodnicy oby drużyn ograniczyli się jedynie do strzałów zza pola karnego oraz stałych fragmentów gry i po jednym z nich bramkę na wagę 3 punktów zdobył strzałem głową Juliusz Cupak. W drugiej połowie w sytuacji sam na sam znalazł się Wojtas Radosław lecz piłka po jego strzale odbiła się od słupka. Swoje sytuacje mieli również Dariusz Gąsiorowski i Adam Cichoń. Gospodarze kilkakrotnie zagrażali naszej bramce ale brakowało wykończenia akcji albo ich strzały były blokowane przez naszych obrońców. Cieszą zdobyte 3 punkty na niewygodnym terenie po których wskakujemy na 7 miejsce w tabeli. Kolejne spotkanie rozegramy w sobotę 10 Czerwca o godzinie 14:00 z Jeziorakiem Chwałowice na własnym stadionie. Serdecznie już dzisiaj zapraszamy kibiców na to spotkanie.

OKS Mokrzyszów – LZS Zdziary 0:1 (0:1)

Bramka:

0:1 42' Juliusz Cupak

Skład LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń – Łukasz Pachla, Damian Sałek (65' Patryk Machaj), Łukasz Startek – Marcin Łyp, Juliusz Cupak, Grzegorz Pytlak (78' Rafał Gruszczyk), Krzysztof Urbanik (78' Piotr Wojtas), Adam Cichoń – Radosław Wojtas, Dariusz Gąsiorowski.

Skład OKS Mokrzyszów: Robert Biało – Damian Laskowski (80' Adrian Rodzeń), Dominik Wolak, Tomasz Wolak, Kamil Bażant (60' Konrad Tokarski), Michal Kułaga, Wojciech Bożek (46' Patryk Bałata), Michał Zasadni, Robert Rzepiela (88' Adrian Stadnik), Kamil Guściora, Damian Wolak (70' Tomasz Malicki). Rezerwa: Piotr Szczytyński, Marcin Ujda.

Żółte kartki: Konrad Tokarski 70' – Damian Sałek 61', Grzegorz Pytlak 77'.

Sędziował: Paweł Wałęga KS Dębica.