27 Kolejka: LZS Zdziary - Azalia Wola Zarczycka 3:1.

W meczu 27 kolejki w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej pokonaliśmy na własnym stadionie drużynę Azalii Wola Zarczycka 3:1. Do przerwy prowadziliśmy już 3:0. Goście zdobyli bramkę w 57 minucie. Dla naszego zespołu bramki strzelili: Wojciech Sobiło, Adam Cichoń i Przemek Siudak.

W kolejnej kolejce nasza drużyna pauzuje.

LZS Zdziary - Azalia Wola Zarczycka 3:1 (3:0)

Bramki:

1:0 4' Wojciech Sobiło

2:0 15' Adam Cichoń

3:0 27' Przemek Siudak

3:1 57' Mateusz Florek

Skład LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń - Łukasz Startek, Damian Sałek, Grzegorz Słowik, Krzysztof Urbanik (88' Paweł Szafran) - Przemek Siudak, Albert Kiełbowicz (60' Jakub Lebioda), Adam Cichoń, Rafał Gruszczyk - Radosław Wojtas (76' Dawid Bąk), Wojciech Sobiło (46' Patryk Machaj). Rezerwa: Mariusz Pchełka.

Skład Azalia Wola Zarczycka:  Damian Albrycht - Mikołaj Sypek (85' Patryk Siwiec), Andrzej Sobota (80' Jakub Kurcaba), Norbert Podolak, Mateusz Florek (85' Adrian Zagaja), Dominik Ferenc (30' Patryk Perlak), Sylwester Stańko, Szymon Blezień, Bartłomiej Modny, Mateusz Bukowy (46' Paweł Kłos), Paweł Florek. Rezerwa: Maciej Setlik. '

Sedziował: Tomasz Chamera.