25 Kolejka: LZS Zdziary - Stal II Stalowa Wola 5:0.

W meczu 25 kolejki w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej nasza drużyna zmierzyła się na własnym stadionie z rezerwami Stali Stalowa Wola. Od początku spotkania nasza drużyna przejęła inicjatywę spychając młody zespół Stali na własną połowę. Wynik już w 10 minucie otworzył Piotr Wojtas, który zakończył ładną akcję przeprowadzoną prawą stroną boiska przez Adama Cichonia. W 33 minucie wynik na 2:0 podwyższył Radosław Wojtas po indywidualnej akcji. Goście próbowali wyprowadzać kontry jednak dobrze dysponowana obrona jak i bramkarz naszej drużyny bronili ich akcje. Niestety w 34 minucie boisko opuścił nasz napastnik Piotr Wojtas z powodu kontuzji kostki, życzymy szybkiego powrotu. W 40 minucie Adam Cichoń popisał się perfekcyjnym rzutem wolnym, po którym piłka znalazła drogę do bramki. Wynik do przerwy 3:0, choć mógłby być o wiele wyższy gdyby nie pudłowali nasi zawodnicy. Po przerwie obraz gry się nie zmienił - to nasza drużyna więcej posiadała piłkę i stwarzała sytuacje. Swoje sytuacje marnował Spyrka, Tofil, Cupak, Urbanik. Dopiero w 60 minucie Adam Cichoń zaskoczył bramkarza lobując go podwyższając wynik na 4:0. Wynik na 5:0 ustalił Juliusz Cupak po stałym fragmencie strzałem głową nie dał szans bramkarzowi. Gra naszego zespołu mogła się podobać jednak martwi nieskuteczność naszych zawodników. W wyjściowym składzie zagrał Grzegorz Pytlak dla którego było to pierwsze spotkanie od pierwszej minuty. Teraz przed naszym zespołem mecz wyjazdowy do Lidera Stali Gorzyce w najbliższy Czwartek (Boże Ciało) 26 Maja 2016r. Serdecznie już dzisiaj zapraszamy na to spotkanie.

LZS Zdziary - Stal II Stalowa Wola 5:0 (3:0)

1:0 10' Piotr Wojtas (asysta Adam Cichoń)

2:0 25' Radosław Wojtas

3:0 40' Adam Cichoń rzut wolny

4:0 60' Adam Cichoń

5:0 75' Juliusz Cupak (asysta Adam Cichoń)

Skład: Płoskoń - Pachla, Węgliński M., Pytlak (70' Pchełka), Urbanik W. - Gruszczyk (62' Urbanik P.), Cupak, Cichoń A., Urbanik K. - Wojtas R. (46' Tofil), Wojtas P. (34' Spyrka).
Rezerwa: Bogusz.

Sędziował: Igor Samołyk.