23 Kolejka: LZS Zdziary - Olimpia Solo Pysznica 3:1.
W meczu 23 Kolejki podopieczni trenera Jacka Gajewskiego zmierzyli się na własnym stadionie z Olimpią Solo Pysznica. Spotkanie bardzo dobrze zaczęli zawodnicy LZS-u spychając Olimpie na własną połowę. Już w 15 minucie wynik otwiera Krzysztof Urbanik, który dostał dokładne podanie od Adama Cichonia. Chwilę później mogło być 2:0 dla naszej drużyny, jednak Krzysztof Urbanik trafia w bramkarza. Goście głównie zagrażali z kontry, jednak dobrze dysponowana tego dnia nasza obrona wybijała piłki. W 25 minucie nasz zespół strzelił bramkę na 2:0 po indywidualnej akcji Krzysztofa Spyrki. W pierwszej połowie najlepszą sytuacje na podwyższenie wyniku miał jeszcze strzelec drugiej bramki, który znalazł się sam na sam z bramkarzem Olimpii, jednak górą był golkiper. Wynik do przerwy 2:0. Po przerwie goście zaatakowali stwarzając kilka dogodnych sytuacji, jednak ich strzały były niecelne lub dobrze bronił Płośkoń. W 75 minucie nasz zespół podwyższa wynik na 3:0 za sprawą wcześniej wprowadzonego na boisko Wojciecha Tofila, który ma patent na Olimpię bowiem w spotkaniu jesiennym także po wejściu na boisko strzelił bramkę. Nasz zespół mógł jeszcze zdobyć bramkę po ładnej kontrze Radosława Wojtasa, jednak bramkarz odczytał zamiary i nie dał się pokonać. W 86 minucie Olimpia strzela bramkę po stałym fragmencie gry, strzelcem Kamil Błażejowicz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem 3:1 naszej drużyny. Cieszą kolejne trzy punkty jak i gra naszej drużyny w tym spotkaniu.
Kolejny mecz nasza drużyna rozegra w najbliższą niedziele 15 Maja o godzinie 16:00 na wyjeździe z Transdźwigiem Stale. Serdecznie już dzisiaj zapraszamy wszystkich kibiców.
LZS ZDZIARY - Olimpia Solo Pysznica 3:1 (2:0)
Bramki:
1:0 15' Krzysztof Urbanik (asysta Adam Cichoń)
2:0 25' Krzysztof Spyrka
3:0 75' Wojciech Tofil
3:1 88' Kamil Błażejowicz
Skład: Płoskoń - Pachla, Startek (82' Smutek), Węgliński M., Urbanik W. (77' Węgliński K.) - Cichoń A., Urbanik K., Cupak, Wojtas R. - Wojtas P.(73' Tofil), Spyrka (60' Gruszczyk).
Żółte Kartki: Startek, Wojtas P. - Błażejowicz.
Sędziował: Mariusz Antosz.
Widzów: ok.150.