20 Kolejka: Wisan Skopanie - LZS Zdziary 1:2.
W meczu 20 kolejki nasza drużyna udała się do Skopania zmierzyć się z miejscową drużyną Wisanu Skopanie. Od początku spotkania było dużo walki na boisku. Pierwszą groźną sytuację miała nasza drużyna - dokładne podanie od Krzysztofa Urbanika dostał Radosław Wojtas, który znalazł się sam na sam z bramkarzem Wisanu, jednak górą był golkiper gospodarzy. Po tej akcji gospodarze wyprowadzają kontrę, w której zawodnik Wisanu pudłuje. Dużo akcji nasza drużyna przeprowadzała bokami boiska. W 28 minucie nasza drużyna strzela pierwszą bramkę, kiedy to Krzysztof Węgliński dośrodkowuje z lewej strony boiska w pole karne, a tam nie pilnowany napastnik LZS-u Piotr Wojtas strzela głową nie do obrony. Do przerwy nic się nie zmieniło i nasza drużyna schodziła z jednobramkowym prowadzeniem. Po przerwie zawodnicy Wisanu odważniej zaczęli spychając nasz zespół do obrony. Dużo niedokładnych podań wymieniali zawodnicy obu zespołów. Niestety w 62 minucie nasz zawodnik niefortunnie wyprzedził bramkarza pakując piłkę do własnej bramki - po strzale zawodnika Wisanu. W 70 minucie nasza drużyna strzela bramkę na 2:1 - po dośrodkowaniu z prawej strony od Adriana Smutka akcję w polu karnym zamyka Juliusz Cupak i strzela jak się później okazało zwycięskiego gola. Gospodarze postawili dziś wysoko poprzeczkę naszym zawodnikom, jednak to nasza drużyna zgarnęła 3 punkty dopisując je do swojego dorobku. Teraz czeka nas pojedynek derbowy z KP Zarzecze w najbliższą Sobotę 30 Kwietnia o godzinie 15:00. Na to spotkanie serdecznie już dzisiaj zapraszamy na stadion w Zdziarach.
UWAGA! Dla osób, które nie będą mogły kibicować naszej drużynie z trybun mamy miłą wiadomość. Zarząd Klubu pragnie poinformować, że z sobotniego meczu będzie prowadzona relacja LIVE na kanale youtube! Odnośnik do spotkania ukaże się na stronie w osobnym newsie. Zapraszamy do oglądania.
Juniorzy postawili się liderowi ligi Wisanowi Skopanie i zremisowali 1:1. Bramkę dającą jeden punkt strzelił Grzegorz Pytlak.
Wisan Skopanie - LZS Zdziary 1:2 (0:1)
Bramki:
0:1 28' Wojtas Piotr (asysta Węgliński Krzysztof)
1:1 62' Samobójcza Węgliński Marcin
1:2 70' Cupak Juliusz (asysta Smutek Adrian)
Skład: Płoskoń Krzysztof - Pachla Łukasz, Smutek Adrian, Węgliński Krzysztof, Startek Łukasz (67' Urbanik Wojciech) - Cichoń Adam, Cupak Juliusz, Urbanik Krzysztof, Węgliński Marcin (75' Gruszczyk Rafał) - Wojtas Radosław, Wojtas Piotr (72' Spyrka Krzysztof). Rezerwa: Bogusz Krzysztof, Tofil Wojciech.
Żółta kartka: Węgliński Krzysztof.
Sędziował: Tomasz Chamera.
Widzów: ok.100.