20 Kolejka: Bukowa Jastkowice - LZS Zdziary 0:0.

W 20. kolejce Stalowowolskiej Klasy Okręgowej seniorom naszego LZS-u przyszło zmierzyć się na wyjeździe z drużyną Bukowej Jastkowice. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem i obie jedenastki mogą dopisać sobie po jednym punkcie. Może nie było wielu akcji bramkowych z obu stron, jednak spotkanie cały czas trzymało w napięciu do końcowego gwizdka. Dobre sytuacje w naszym zespole mieli Radosław Wojtas, Adam Cichoń oraz Dariusz Gąsiorowski jednak nie wykorzystali. Cieszy fakt, iż w trzecim meczu na wiosnę nasza drużyna nie straciła bramki, a w trzech spotkaniach zdobyliśmy 7 punktów.

Kolejne spotkanie rozegramy awansem w środę 12 Kwietnia o godzinie 17:00 na wyjeździe z Unią Nowa Sarzyna. Serdecznie już dzisiaj zapraszamy !!

BUKOWA JASTKOWICE - LZS ZDZIARY 0:0

Skład LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń - Łukasz Pachla, Damian Sałek, Patryk Machaj, Łukasz Startek = Marcin Łyp, Radosław Wojtas, Krzysztof Urbanik, Adam Cichoń, Mariusz Pchełka - Dariusz Gąsiorowski (85' Wojciech Tofil). Rezerwa: Mateusz Siembida, Grzegorz Pytlak.

Skład Bukowa Jatkowice: Jakub Fabianowski - Jacek Partyka, Marcin Tokarczyk, Tomasz Bartnik, Michał Partyka, Patryk Kotwica, Dariusz Bartnik, Michał Warzocha, Paweł Kaczmarczyk, Łukasz Brzeziński, Konrad Kuliś (67' Jakub Majewski). Rezerwa: Mikołaj Głowik, Łukasz Siudzik, Piotr Wołoszyn, Kamil Warzocha, Marcin Partyka.

Żółta kartka: 72' Kamil Warzocha (Bukowa)

Sędziował: Grzegorz Łącz.

Widzów:200.

20 Kolejka Niedziela 9 Kwiecień 2017r.

• Bukowa Jastkowice - LZS Zdziary 0:0
  • Sokół Kamień - Transdźwig Stale 1:1