2 Kolejka: Wisan Skopanie - LZS Zdziary 1:4.

W rozegranym wczoraj meczu 2 Kolejki podopieczni Pawła Szafrana pokonali na wyjeździe Wisan Skopanie 1:4. A bramki dla naszego LZS-u strzelili: Piotr Wojtas, Wojciech Tofil, Radosław Wojtas i samobójcze trafienie zawodnika Wisanu.

Pierwsza połowa w wykonaniu naszych zawodników bardzo słaba - mecz w tym fragmencie był wyrównany, a bramkę na 1:0 w 42 minucie strzelił Piotr Wojtas lobując bramkarza gospodarzy. Po zmianie stron gra naszej drużyny wyglądała lepiej, jednak gospodarze w 50 minucie doprowadzili do wyrównania po błędzie naszego obrońcy. W 65 minucie nasz zespół przeprowadził szybką kontrę, po której Juliusz Cupak po strzale niestety trafił w poprzeczkę. W 79 minucie nasza drużyna wyszła na prowadzenie 1:2 po samobójczym trafieniu zawodnika Wisanu (strzelał Tofil Wojciech). Po tej bramce gospodarze oddali kilka groźnych strzałów, lecz na posterunku był nasz bramkarz Krzysztof Płoskoń. Bramkę na 1:3 po solowej akcji strzelił Wojciech Tofil w 87 minucie ograł bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki. W 94 minucie wynik ustalił Wojtas Radosław po podaniu Grzegorz Pytlaka. Debiut w meczu o ligowe punkty zaliczył trener Paweł Szafran, który w 65 minucie zmienił Rafała Gruszczyka. Teraz przed naszymi zawodnikami ciężkie spotkanie ze spadkowiczem z IV Ligi drużyną Bukowej Jastkowice. Na to spotkanie zapraszamy w najbliższy weekend.

Wisan Skopanie - LZS Zdziary 1:4 (0:1)

Bramki:

0:1 42' Piotr Wojtas (asysta Łukasz Pachla)

1:1 50' Marcin Szlęzak

1:2 79' Kamil Kędziora (samobójcza)

1:3 87' Wojciech Tofil (asysta Mariusz Pchełka)

1:4 90+4' Radosław Wojtas (asysta Grzegorz Pytlak)

Żółte Kartki:

Kacper Kłoskowski 47' - Mariusz Pchełka 70'.

Skład LZS ZDZIARY: Krzysztof Płoskoń - Łukasz Pachla, Mariusz Pchełka, Łukasz Startek (57' Adrian Smutek), Juliusz Cupak - Rafał Gruszczyk (65' Paweł Szafran), Krzysztof Urbanik, Adam Cichoń, Piotr Urbanik (75' Grzegorz Pytlak) - Radosław Wojtas, Piotr Wojtas (57' Wojciech Tofil).

Skład Wisan Skopanie: Tomasz Kryszpin - Dawid Kubisztal, Mateusz Jarosz, Bartłomiej Furdyna, Kamil Kędziora - Marcin Stępień zmiana (87' Arkadiusz Nowak), Marcin Serafin, Marcin Hynowski, Kacper Kłosowski (60' Kacper Lis), Krzysztof Kubiak (65' Mikołaj Leśniak) - Marcin Szlęzak.

Sędziował: Sylwester Rolek.

Widzów: ok.120.

Wyniki II kolejki:

• Stal II Stalowa Wola - KP Zarzecze 1:3 (Adamski - Szuba x2, Wołoszyn)
  • Wisan Skopanie - LZS Zdziary 1:4 (Szlęzak - Wojtas P., Samobójcza, Tofil W., Wojtas R.)
  • Bukowa Jastkowice - Olimpia Pysznica 1:0 (Szelest Jarosław)
  • Sokół Kamień - Pogoń Leżajsk 4:0 (Nazar Metenka x3, Michał Bal)
  • Słowianin Grębów - LZS Jadachy 5:1 (Stąporski Przemysław x4, Wilk Łukasz - Wolan Rafał)
  • OKS Mokrzyszów - Strzelec Dąbrowica 2:4 (Bałata, Laskowski - Ł. Rachwał, P. Czeremszyński, T. Polek, D. Rzeźwicki)
  • Jeziorak Chwałowice - Unia Skowierzyn 0:2 (Przemysław Myszka, Przemysław Zając)
  • Sokół Sokolniki - Transdźwig Stale 2:0 (Łukasz Adamczyk, Maciej Fietko)
  • Górnovia Górno - Unia Nowa Sarzyna 0:1 (Eryk Sarzyński)