19 Kolejka: LZS Zdziary - San Wrzawy 10:0.

W niedzielne popołudnie nasza drużyna rozgrywała mecz 19 kolejki z drużyną Sanu Wrzawy. Mecz zakończył się wysoka wygraną naszych zawodników 10:0. Wynik odzwierciedla dokładnie to co działo się na boisku, a więc gra toczyła się w jedną bramkę. Gości od wyższego wyniku kilka razy uratował bramkarz, lub nasi zawodnicy nie byli skuteczni. Bramki dla naszego zespołu strzelali: Radosław Wojtas x2, Juliusz Cupak x2, Piotr Wojtas, Krzysztof Urbanik, Marcin Węgliński, Krzysztof Spyrka, Adam Cichoń, Rafał Gruszczyk.

Kolejne spotkanie nasza drużyna rozegra w najbliższy weekend na wyjeździe z drużyną Wisanu Skopanie. Jednak o tym meczu w kolejnym newsie.

LZS Zdziary - San Wrzawy 10:0 (4:0)

1:0 5' Piotr Wojtas (asysta Juliusz Cupak)

2:0 7' Krzysztof Urbanik

3:0 35' Juliusz Cupak (asysta Radosław Wojtas)

4:0 45' Radosław Wojtas (asysta Krzysztof Urbanik)

5:0 49' Marcin Węgliński

6:0 60' Radosław Wojtas (asysta Piotr Wojtas)

7:0 63' Juliusz Cupak

8:0 64' Krzysztof Spyrka (asysta Adam Cichoń)

9:0 88' Adam Cichoń

10:0 89' Rafał Gruszczyk

Skład: Płoskoń – Pachla, Startek (70' Pchełka), Węgliński K., Smutek (52' Urbanik W.) – Cichoń A., Cupak (67' Gruszczyk), Urbanik K., Węgliński M. - Wojtas R.(65' Spyrka), Wojtas P.(65' Tofil). Rezerwa: Pytlak.

Żółta kartka: 25' Krzysztof Urbanik.

Sędziował: Rafał Sawicki.

Widzów: ok.120.