18 Kolejka: OKS Mokrzyszów - LZS Zdziary 1:0.

Niestety bez punktów wrócili wczoraj nasi zawodnicy z wyjazdowych spotkań. Juniorzy przegrali 7:0 z ŁKS Łowisko grając w 9-cio osobowym składzie, natomiast podopieczni trenera Jacka Gajewskiego przegrali z OKS Mokrzyszów 1:0 po bramce strzelonej w 30 minucie z kontrowersyjnej sytuacji, bowiem zawodnik OKS-u był na pozycji spalonej. Pierwsza połowa meczu była wyrównana. Najlepszą sytuację dla naszego LZS-u miał Krzysztof Spyrka, który znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem jednak górą był bramkarz OKS-u. W drugiej połowie nasza drużyna przeważała spychając zawodników Mokrzyszowa na własną połowę. Dużo wrzutek w pole karne kończyło się wybiciem przez obrońców lub w rękach bramkarza. Niestety mecz zakończył się przegraną 1:0. Kolejne spotkanie nasz zespół zagra w najbliższą sobotę 16 Kwietnia o godzinie 15:00 na własnym stadionie z OKS Mokrzyszów. Serdecznie już dzisiaj zapraszamy !!

OKS Mokrzyszów - LZS Zdziary 1:0 (1:0)

Bramka:

1:0 30' Adrian Rodzeń

Skład LZS Zdziary: Płoskoń - Pachla, Startek, Węgliński K., Cupak - Wojtas R., Cichoń A., Węgliński M. (85' Pytlak), Smutek - Wojtas P.(70' Tofil) ,Spyrka (75' Pchełka).

Sędziował: Dawid Zając (KS Dębica)

Widzów: ok.80.

18 Kolejka:

Sobota 9.04.2016r.

• Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Rudnik 1:0 (Bigas)
  • Unia Skowierzyn - Transdźwig Stale 1:2 (Woś - Kamieniarz C., Uznański J.)

Niedziela 10.04.2016r.

• KP Zarzecze - Stal II Stalowa Wola 2:0 (Szuba, Bąk)
  • OKS Mokrzyszów - LZS Zdziary 1:0 (Rodzeń)
  • Jeziorak Chwałowice - Olimpia Solo Pysznica 4:2 (Oźga K. x2, Kurkiewicz Marcin, Kurkiewicz Mateusz)
  • Wisan Skopanie - Stal Gorzyce 0:5 (M.Leśniowski x3,Pietrucha, Machowski)
  • San Wrzawy - Sokół Kamień 0:1 (P.Krawczyk)
  • Słowianin Grębów - Pogoń Leżajsk 1:1 (P.Stąporski - A.Dąbek)
18 Kolejka: Sobota 9.04.2016r. Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Rudnik godz.15:00 Unia Skowierzyn - Transdźwig Stale godz.16:00 Niedziela 10.04.2016r. KP Zarzecze - Stal II Stalowa Wola godz.11:00 OKS Mokrzyszów - LZS Zdziary godz.15:00 Jeziorak Chwałowice - Olimpia Solo Pysznica godz.15:00 Wisan Skopanie - Stal Gorzyce godz.15:00 San Wrzawy - Sokół Kamień godz.15:00 Słowianin Grębów - Pogoń Leżajsk godz.15:00 (http://uniazdziary1955.futbolowo.pl)