13 Kolejka: LZS Zdziary - Jeziorak Chwałowice 2:1.

W spotkaniu 13 kolejki Stalowowolskiej Klasy Okręgowej nasz zespół zmierzył się z Jeziorkiem Chwałowice. Spotkanie zakończyło się wygraną 2:1 dla naszego zespołu. Bramki strzelili Radosław Wojtas z rzutu karnego i Piotr Wojtas, który wykorzystał ładną wrzutkę z bocznego sektora boiska. Mecz bardzo słaby w wykonaniu naszego zespołu, jednak liczą się zdobyte trzy punkty. Kolejny mecz już w następną sobotę 7 Listopada o godzinie 14:00. Zmierzy się z Pogonią Leżajsk na własnym stadionie. Serdecznie zapraszamy już dzisiaj.

LZS Zdziary - Jeziorak Chwałowice 2:1 (2:0)

1:0 23' Radosław Wojtas

2:0 29' Piotr Wojtas (asysta Adam Cichoń)

2:1 88' Andrzej Oskroba

Skład: Krzysztof Płoskoń - Łukasz Pachla, Łukasz Startek (80' Krzysztof Spyrka), Krzysztof Węgliński, Juliusz Cupak - Paweł Cichoń (60' Marcin Węgliński), Rafał Gruszczyk (70' Wojciech Urbanik), Krzysztof Urbanik, Adam Cichoń - Radosław Wojtas, Piotr Wojtas (73' Wojciech Tofil). Rezerwa: Mateusz Siembida.

Sędziował: Marcin Okleciński.

Widzów: ok.100.