13 Kolejka: LZS Zdziary - Górnovia Górno 7:0.

W meczu 13 Kolejki na własnym stadionie nasi zawodnicy zwyciężyli 7:0 z Górnovią Górno. Początek spotkania dość nerwowy w wykonaniu podopiecznych trenera Pawła Szafrana. Zawodnicy z Górna stworzyli trzy stuprocentowe sytuacje na objęcie prowadzenia jednak raz uratował nas słupek, chwilę później dobrze obronił nasz bramkarz w sytuacji sam na sam, a w kolejnej sytuacji źle uderzył napastnik gości. Nasza drużyna wyszła na prowadzenie po składnej akcji Radosława Wojtasa z Rafałem Gruszczykiem, który w sytuacji sam na sam uderzył nie do obrony. Od strzelenia bramki na 1:0 to nasz LZS był drużyną przeważającą. Bramkę na 2:0 strzelił Radosław Wojtas po uderzeniu głową z rzutu rożnego (Film poniżej). A wynik na 3:0 do podwyższył Piotr Wojtas. Do przerwy wynik 3:0. Po przerwie w 47 minucie wynik na 4:0 podwyższył Juliusz Cupak po podaniu z prawej strony Mariusza Pchełki. Dwie bramki strzelił Dariusz Gąsiorowski oraz jedną Radosław Wojtas z rzutu karnego podyktowanym na Dariuszu Gąsiorowskim.

LZS Zdziary - Górnovia Górno 7:0 (3:0)

Bramki:

1:0 Rafał Gruszczyk (asysta Radosław Wojtas)

2:0 Radosław Wojtas (asysta Rafał Gruszczyk)

3:0 Piotr Wojtas (asysta Radosław Wojtas)

4:0 Juliusz Cupak (asysta Mariusz Pchełka)

5:0 Dariusz Gąsiorowski (asysta Mariusz Pchełka)

6:0 Radosław Wojtas (Rzut karny)

7:0 Dariusz Gąsiorowski (asysta Juliusz Cupak)

Czerwona Kartka: Paweł Piersiak 83'

Skład LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń -  Łukasz Pachla, Damian Sałek (65' Grzegorz Pytlak), Łukasz Startek - Marcin Łyp (70' Paweł Cichoń), Rafał Gruszczyk (46' Dariusz Gąsiorowski), Krzysztof Urbanik, Juliusz Cupak, Mariusz Pchełka - Radosław Wojtas, Piotr Wojtas (60' Wojciech Tofil). Rezerwa: Paweł Szafran, Adam Cichoń.

Sędziował: Piotr Chmura.

Widzów: ok.100.

13 Kolejka Niedziela 15 Październik 2017r.

• LZS Zdziary - Górnovia Górno 7:0 (Radosław Wojtas x2, Dariusz Gąsiorowski x2, Rafał Gruszczyk, Piotr Wojtas, Juliusz Cupak)
  • Sokół Kamień - Stal Gorzyce 1:1 (Nazar Metenka – Arkadiusz Nowak)
  • Słowianin Grębów - KP Zarzecze 0:0
  • Olimpia Solo Pysznica - Pogoń Leżajsk 4:2 (Wojciech Sobiło x3, Łukasz Bajgierowicz – Piotr Bubiłek, Wojciech Borek)
  • Stal II Stalowa Wola - Strzelec Dąbrowica 6:0 (Mateusz Wójcik x2, Sebastian Łętocha x2, Bartłomiej Wasiluk, Samobójcza)
  • Sokół Sokolniki - Unia Skowierzyn 6:0 (Łukasz Adamczyk x3, Hubert Kowalski x2, Patryk Marzec)
  • OKS Mokrzyszów - Sparta Jeżowe 1:1 (Michał Kułaga – Szczepan Piela)
  • Rotunda Krzeszów - Stal Nowa Dęba 4:3 ( Klaudiusz Wnuk x3, Mariusz Warchoł – Wojciech Dudek, Kamil Serafin, Marcin Szlęzak)
  • Bukowa Jastkowice - San Kłyżów 1:3 (Paweł Kaczmarczyk - Kamil Bąk x2, Bartłomiej Madej)

Najlepszy strzelec: KLASA OKRĘGOWA NAJLEPSZY STRZELEC (KLIKNIJ)