12 Kolejka: LZS Zdziary - OKS Mokrzyszów 3:1.

Trzecie zwycięstwo z rzędu odnieśli podopieczni trenera Pawła Szafrana w meczu 12 kolejki z OKS Mokrzyszów na własnym stadionie. Od początku spotkania przeważali nasi zawodnicy stwarzając kilka sytuacji jednak szwankowała skuteczność lub dobrze bronił bramkarz OKS-u. Wynik otworzył w 24 minucie Piotr Wojtas, który wykorzystał prostopadłe podanie od Radosława Wojtas i w sytuacji sam na sam pokonał Roberta Biało. Nasz zespół zmarnował kilka sytuacji, OKS natomiast głównie zagrażał ze stałych fragmentów. W 54 minucie Radosław Wojtas podwyższył na 2:0 po strzale z rzutu wolnego. Goście odpowiedzieli w 58 minucie za sprawą Sebastiana Ozimka, który wyprzedził wychodzącego bramkarza LZS-u i strzałem głową skierował piłkę do bramki. Ostatnie słowo jednak należało do naszego zespołu, który w 83 minucie podwyższa wynik spotkania na 3:1. Ładne podanie od Marcina Paprockiego wykorzystał Wojciech Tofil. Nasz zespół kontrolował grę wyprowadzając groźne kontry jednak brakowało ostatniego podania. Dzięki tej wygranej awansowaliśmy na 10 pozycję z 16 punktami.

Kolejny mecz rozegramy na wyjeździe 30 Października o godznie 14:30 z Jeziorakiem Chwałowice który w ostatniej kolejce zremisował 1:1 z Wisanem Skopanie. Serdecznie zapraszamy już dzisiaj na to spotkanie.

LZS Zdziary - OKS Mokrzyszów 3:1 (1:0)

Bramki:

1:0 24' Piotr Wojtas (asysta Radosław Wojtas)

2:0 54' Radosław Wojtas rzut wolny

2:1 58' Sebastian Ozimek

3:1 83' Wojciech Tofil (asysta Marcin Paprocki)

Żółte kartki: Krzysztof Węgliński 42', Łukasz Startek 56', Paweł Szafran 90' - Wojciech Bożek 31', Michał Kułaga 52'. Kamil Guściora 80'.

Skład LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń (73' Mariusz Paprocki) - Łukasz Pachla, Grzegorz Pytlak, Krzysztof Węgliński (55' Adrian Smutek), Łukasz Startek (60' Piotr Urbanik) - Mariusz Pchełka, Rafał Gruszczyk (65' Paweł Szafran), Krzysztof Urbanik - Radosław Wojtas, Marcin Paprocki, Piotr Wojtas (77' Wojciech Tofil). Rezerwa: Piotr Piróg, Jakub Powęska.

Skład OKS Mokrzyszów: Robert Biało - Wojciech Bożek, Kamil Guściora, Michał Kułaga, Damian Laskowski, Tomas Malicki, Sebastian Ozimek, Adrian Rodzeń, Robert Rzepiela, Tomasz Wolak (46' Patryk Bałata), Marcin Ujda (67' Damian Wolak). Rezerwa: Adrian Stadnik, Adrian Leptacz.

Sędziował: Łukasz Kijak.

Widzów: 100.

12 Kolejka:

Sobota 22 Październik 2016r.

• LZS Zdziary – OKS Mokrzyszów 3:1 (Piotr Wojtas, Radosław Wojtas, Wojciech Tofil - Sebastian Ozimek)

Niedziela 23 Październik 2016r.

• Bukowa Jastkowice – Sokół Sokolniki 2:3 (Paweł Kaczmarczyk x2 - Marcin Chmiel x2, Maciej Murdza)
  • Unia Nowa Sarzyna – Olimpia Solo Pysznica 1:0 (Andrzej Sobota)
  • Sokół Kamień – Słowianin Grębów 1:2 (Piotr Micek - Wojciech Mrozik, Konrad Rak)
  • LZS Jadachy – KP Zarzecze 0:3 (Konrad Byra, Jacek Szuba, Łukasz Socha)
  • Wisan Skopanie – Jeziorak Chwałowice 1:1 (Kacper Kłosowski - Krzysztof Oźga)
  • Górnovia Górno – Stal II Stalowa Wola 1:5 (Samobójcza - Radosław Adamski x3, Adam Zawierucha x2)
  • Pogoń Leżajsk – Strzelec Dąbrowica 0:1 (Wojciech Obara)
  • Transdźwig Stale – Unia Skowierzyn 1:3