11 Kolejka: LZS Zdziary - Słowianin Grębów 4:1.
W meczu 11 Kolejki Stalowowolskiej Klasy Okręgowej podopieczni trenera Pawła Szafrana zmierzyli się na własnym stadionie z Słowianinem Grębów. Spotkanie zakończyło się wygraną naszej drużyny 4:1, a bramki strzelili Radosław Wojtas x2, Piotr Wojtas i Damian Sałek. Dla drużyny z Grębowa honorowego gole zdobył Tomasz Telka.
Kolejne spotkanie rozegramy w niedzielę 8 Października na wyjeździe z drużyną KP Zarzecze.
Serdecznie już dziś zapraszamy !!
LZS Zdziary - Słowianin Grębów 4:1 (4:1)
Bramki:
1:0 10' Piotr Wojtas
1:1 23' Tomasz Telka
2:1 25' Radosław Wojtas
3:1 29' Radosław Wojtas
4:1 43' Damian Sałek
Żółta karta: Damian Sałek 52'.
Skład LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń - Łukasz Pachla, Łukasz Startek, Damian Sałek (65' Paweł Cichoń), Marcin Łyp, Adam Cichoń (29' Juliusz Cupak), Mariusz Pchełka (65' Grzegorz Pytlak), Krzysztof Urbanik, Rafał Gruszczyk (50' Dariusz Gąsiorowski), Radosław Wojtas, Piotr Wojtas (55' Piotr Urbanik). Rezerwa: Mariusz Paprocki, Kacper Pchełka.
Skład Słowianin Grębów: Piotr Smerdak - Marcin Drabik, Rafał Woś, Tomasz Telka, Dawid Cholewa, Grzegorz Kowalczyk, Damian Janeczko (83' Michał Bednaczyk), Piotr Kloc, Robert Rutyna, Mateusz Surma (83' Piotr Nieradka), Marcin Kułaczkowski.
Sędziował: Grzegorz Wilk.
Widzów: 100.
Sobota 30 Wrzesień 2017r.
- LZS Zdziary - Słowianin Grębów 4:1 (Radosław Wojtas x2, Piotr Wojtas, Damian Sałek - Tomasz Telka)
Niedziela 1 Październik 2017r.
- Sokół Kamień - San Kłyżów 6:0 (Maciej Rurak x2, Mariusz Socha x2, Nazar Metenka, Wojciech Piróg)
- Olimpia Solo Pysznica - Górnovia Górno 5:2 (Łukasz Bajgierowicz, Kamil Błażejowicz, Grzegorz Tofil, Przemysław Bąk, Piotr Krawiec - Sebastian Miazga, Dawid Pieniek )
- Strzelec Dąbrowica - Unia Skowierzyn 3:0 (Łukasz Rachwał, Jan Polek, Dawid Rzeźwicki)
- Stal II Stalowa Wola - Stal Nowa Dęba 4:3 (Adrian Gębalski, Mariusz Stelmach, Mateusz Wójcik, Konrad Korczyński - Łukasz Milanowski x2, Marcin Szlęzak)
- Sokół Sokolniki - Stal Gorzyce 1:3 (Patryk Marzec - Grzegorz Szymanek x2, Rafał Machowski)
- OKS Mokrzyszów - KP Zarzecze 3:1 (Kamil Szwed x2, Tomasz Malicki - Łukasz Drąg)
- Rotunda Krzeszów - Pogoń Leżajsk 0:5 (Leja Robert x3, Luft Krzysztof, Borek Wojciech)
- Bukowa Jastkowice - Sparta Jeżowe 3:0 (Paweł Kaczmarczyk, Marcin Partyka, Mikołaj Partyka)
Tabela:
Pozycja | Nazwa klubu | M | Pkt | Bramki | Z | R | P | Mecze bezpośrednie | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | Pkt | Bramki | |||||||||
1 | Stal Gorzyce | 11 | 31 | 48 - 5 | 10 | 1 | 0 | ||||
2 | Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) | 11 | 30 | 59 - 10 | 10 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 - 0 | |
3 | Sokół Kamień | 11 | 30 | 40 - 10 | 10 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 - 0 | |
4 | Bukowa Jastkowice | 11 | 26 | 31 - 14 | 8 | 2 | 1 | ||||
5 | Stal II Stalowa Wola | 11 | 25 | 56 - 21 | 8 | 1 | 2 | ||||
6 | Olimpia Solo Pysznica | 11 | 19 | 40 - 22 | 6 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 - 0 | |
7 | Stal Nowa Dęba | 11 | 19 | 28 - 22 | 6 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 - 0 | |
8 | Strzelec Dąbrowica | 11 | 17 | 31 - 29 | 5 | 2 | 4 | ||||
9 | LZS Zdziary | 11 | 15 | 23 - 20 | 5 | 0 | 6 | ||||
10 | Pogoń Leżajsk | 11 | 13 | 20 - 17 | 3 | 4 | 4 | ||||
11 | Rotunda Krzeszów | 11 | 12 | 26 - 40 | 3 | 3 | 5 | ||||
12 | OKS Mokrzyszów | 11 | 11 | 20 - 33 | 3 | 2 | 6 | ||||
13 | San Kłyżów | 11 | 10 | 16 - 37 | 2 | 4 | 5 | 1 | 1 | 2 - 2 | |
14 | Unia Skowierzyn | 11 | 10 | 11 - 25 | 3 | 1 | 7 | 1 | 1 | 2 - 2 | |
15 | Sparta Jeżowe | 11 | 7 | 18 - 38 | 2 | 1 | 8 | ||||
16 | Słowianin Grębów | 11 | 6 | 11 - 38 | 2 | 0 | 9 | ||||
17 | Górnovia Górno | 11 | 4 | 15 - 50 | 1 | 1 | 9 | ||||
18 | KP Zarzecze | 11 | 0 | 6 - 68 | 0 | 0 | 11 |
Komentarze