11 kolejka: LZS Zdziary - ŁKS Łowisko 1:2.
PRZEGRYWAMY PO BRAMCE W OSTATNIEJ AKCJI MECZU
 We wczorajszym spotkaniu HICIE 11 kolejki Stalowowolskiej Klasy Okręgowej przegrywamy 1:2 z ŁKS Łowisko po bramce gości w 95 minucie. Mecz mógł podobać się kibicom. Nasz przeciwnik wyszedł na prowadzenie już w 4 minucie po bramce Dawida Wacha. Do wyrównania w 73 minucie doprowadził Adam Cichoń strzelając bramke na 1:1. W ostatniej minucie spotkania Goście strzelają bramkę dającą 3 punkty.
Bramkę dla LZS-u zdobył
 1:1 73' Adam Cichoń.
Skład LZS: Krzysztof Płoskoń - Jerzy Gnidec, Konrad Jańdziński, Krzysztof Urbanik (85' Krystian Tabaka), Mateusz Pawłowski (78' Piotr Jarosz) Przemek Siudak (75' Piotr Wojtas), Radosław Wojtas (62' Patryk Machaj), Adam Cichoń, Kamil Kobylarz (58' Rafał Gruszczyk), Wojciech Sobiło, Artur Łuczak. Rezerwa: Jakub Cieśla, Mateusz Maślach.
 Mecz 12 kolejki rozegramy na wyjeździe 21 Października 2023r. O godzinie 15:00 zmierzymy się z Stal Gorzyce. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!