10 kolejka: Azalia Wola Zarczycka - LZS Zdziary 1:1.
REMIS W HICIE KOLEJKI
W rozegranym wczorajszego dnia meczu 10 kolejki nasza drużyna remisuje 1:1 z Azalia Wola Zarczycka. Wynik otworzył w 72 minucie Juliusz Cupak po asyście od Kamila Kobylarza. Gospodarze do wyrównania doprowadzili minute po zdobyciu przez nasz zespół bramkę w 73 minucie Mateusz Florek strzelił bramkę na 1:1. Jak się poźniej okazało było to ostatnie trafienie w tym meczu.
Bramkę dla LZS-u zdobył
 0:1 72' Juliusz Cupak (asysta Kamil Kobylarz)
Skład LZS: Krzysztof Płoskoń - Damian Sałek (46' Jerzy Gnidec) Konrad Jandziński, Krzysztof Urbanik (55' Adam Cichoń) - Przemek Siudak (70' Łukasz Startek), Mateusz Pawłowski, Radosław Wojtas (75' Piotr Wojtas), Juliusz Cupak, Kamil Kobylarz (80' Patryk Machaj), Artur Łuczak (87' Piotr Jarosz), Wojciech Sobiło. Rezerwa: Konrad Kłodnicki, Mateusz Maślach.
 Mecz 11 kolejki rozegramy na własnym stadionie z liderem ŁKS Łowisko w najbliższą sobotę 14 Października o godzinie 15:00. Serdecznie już dzisiaj zapraszamy.