1 Kolejka: LZS Zdziary - Górnovia Górno 1:2.

W meczu 1 kolejki nasza drużyna podejmowała na własnym stadionie beniaminka ligi Górnovie Górno. Początek spotkania wyrównany obie drużyny próbowały grać piłką. Pierwszy celny strzał Górno oddało w 5 minucie jednak wybronił nasz bramkarz. Chwilę później po błędzie naszej defensywy goście mogli wyjść na prowadzenie lecz znów lepszy okazał się bramkarz. Nasz zespół głównie zagrażał po stałych fragmentach. W 10 minucie po ładnym dośrodkowaniu przez Łukasza Pachlę wynik mógł otworzyć Marcin Paprocki lecz dobrze wybronił bramkarz Górna. W 25 minucie Adam Cichoń który zdecydował się na strzał zza pola karnego strzela bramkę 1:0 . Do końca pierwszej połowy gra toczyła się w środku pola było dużo nie dokładnych podań z obu stron.

Początek drugiej połowy śmielej zaatakowała drużyna Górnovii stwarzając kilka sytuacji. Nasz zespół mógł podwyższyć wynik za sprawą Krzyska Urbanika w 60 minucie jednak uderzył nad poprzeczką. W 63 minucie swoją szansę miał także Radosław Wojtas, ale strzelił obok bramki. Goście wyrównali w 71 minucie za sprawą Mariusza Kidy. W 78 minucie strzałem głowa po dośrodkowaniu strzelał Marcin Paprocki lecz obok bramki. W 82 minucie Krzysztof Bogusz popisał się wspaniałą interwencją w sytuacji sam na sam, natomiast w 84 minucie goście trafiają w słupek. Niestety w 87 minucie Górno strzela bramkę na 1:2 jak się później okazuje dającą zwycięstwo. W doliczonym czasie gry nasz zespół mógł jeszcze zdobyć bramkę wyrównującą po strzale Marcina Paprockiego bramkarz wybił piłkę przed siebie, a dobitka Wojciecha Tofila była niecelna. Beniaminek z Górna zwyciężył 1:2. Kolejne spotkanie nasza drużyna rozegra w najbliższy weekend na wyjeździe z Wisanem Skopanie. Serdecznie już dzisiaj zapraszamy na mecz do Skopania.

LZS Zdziary - Górnovia Górno 1:2 (1:0)

1:0 25' Cichoń Adam

1:1 72' Mariusz Kida

1:2 87' Dawid Pieniek

Żółte kartki: Krzysztof Urbanik, Juliusz Cupak, Radosław Wojtas.

Skład LZS Zdziary: Krzysztof Bogusz - Łukasz Pachla, Mariusz Pchełka, Piotr Urbanik, Adrian Smutek (80' Łukasz Startek) - Juliusz Cupak, Rafał Gruszczyk (68' Wojciech Tofil), Krzysztof Urbanik, Adam Cichoń - Radosław Wojtas, Marcin Paprocki.

Rezerwa: Piotr Wojtas, Grzegorz Pytlak, Rafał Maziarz, Jakub Powęska, Paweł Szafran.

Sędziował: Mariusz Myszka.

1 Kolejka Wyniki:

• LZS Zdziary - Górnovia Górno 1:2 (Cichoń A. - Kida M., Pieniek D.)
  • Unia Nowa Sarzyna - Sokół Kamień 1:0 (Filip W.)
  • Unia Skowierzyn - OKS Mokrzyszów 0:1 (Tokarski K.)
  • Strzelec Dąbrowica - Olimpia Solo Pysznica 3:3 (Polek T., Rachwał Ł., Polek J. - Sobiło W. x3 )
  • LZS Jadachy - Stal II Stalowa Wola 1:2 (Wolan M. dla Jadach)
  • Wisan Skopanie - Bukowa Jastkowice 0:4 (Kaczmarczyk x2, Brzeziński, Samobójcza)
  • KP Zarzecze - Jeziorak Chwałowice 4:1 ( Dudek R. x3, Kozyra A. - Ożóg M.)
  • Pogoń Leżajsk - Sokół Sokolniki 1:2 (Brudniak P. - Surdy M., Szeser M.)
  • Transdźwig Stale - Słowianin Grębów 2:4 ( Stępień, Szlęk - Stąporski x2, Telka, Drabik)

2 Kolejka 13/14 Sierpień 2016r.

• Wisan Skopanie - LZS Zdziary
  • Stal II Stalowa Wola - KP Zarzecze