Strzelec Dąbrowica Gospodarze

Władkowski

Utworzono:

03.05.2018

San zwyciężył w Dąbrowicy ze Strzelcem 4:2 a wszystkie cztery bramki dla gości zdobył w przeciągu jednej połowy Jakub Siek. To pierwsze bramki tego zawodnika w obecnym sezonie. Trzeba jednak przypomnieć, że przed startem rozgrywek doznał kontuzji i nie grał przez całą rundę jesienną. Oprócz 4 goli Kuba trafił jeszcze w poprzeczkę. Gospodarze przegrywając już 0:4 chcieli powtórzyć pogoń z poprzedniej rundy gdy odrobili 3 bramki straty. Tym razem im się to jednak nie udało chociaż kilka razy powstrzymywał ich bramkarz Sanu Piotrowski. Było to już piąte wyjazdowe zwycięstwo Sanu z rzędu i jest to rekord klubowy. Takiej passy nie udało się uzyskać nawet w niższych ligach. Ogólnie San w tym sezonie wygrał już 7 razy na wyjazdach co także jest najlepszym wynikiem w historii na poziomie klasy okręgowej.

Strzelec Dąbrowica - San Kłyżów 2:4 (1:4)

0:1 J.Siek 5', 0:2 J.Siek 16', 0:3 J.Siek 35', 0:4 J.Siek 43', 1:4 K.Smykla 45'+1', 2:4 J.Kopeć 47

Relacja wideo